Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Editorial Round Up: Architecture in America Today

2 lata ago

254 words

Ponieważ jest to 4 lipca, pomyśleliśmy, że poświęcę chwilę na zastanowienie się nad stanem architektury w naszym kraju.
Gdzie jesteśmy.
Co jest dla nas teraz ważne, 4 lipca 2012.
I jak wygląda przyszłość.
Niewątpliwie zawód architekta nadal szkodzi recesji.
Tysiące osób pozostaje bez pracy i, jak zauważył Andrew Maynard na popularnym Bilansie Praca / Życie / Praca, ci, którzy są zatrudnieni, są przepracowani i niedoszacowani.
Istnieją jednak przebłyski nadziei: w After the Meltdown omawialiśmy nieunikniony wzrost projektu użyteczności publicznej i możliwości, jakie on oferuje; W poście gości, Steve Sanderson z CASE bronił dywersyfikacji i ekspansji zawodu architekta, który lepiej przygotuje architektów do realiów naszej gospodarki po stopieniu.
Jeśli chodzi o dzisiejszą architekturę, nastąpił wzrost projektów zorientowanych na społeczność, które mają na celu poprawę jakości życia w naszych szybko rozwijających się miastach.
z Productive Landscapes (które szczegółowo omawialiśmy w naszej serii Urban Agriculture) do Parków Odzyskanych, a la High Line i Low Line.
Podczas gdy Green Design oczywiście wzrasta, omawialiśmy listy i logiki następującego po LEED.
Przyjrzeliśmy się także roli, jaką technologia będzie odgrywać w prowadzeniu urbanistyki, zastanawiając się.
Czy możesz Crowdsource a City.
i.
Czy możesz powtórzyć magię Doliny Krzemowej.
Pomimo walki ekonomicznej architekci poszerzają definicję architektury i wymyślają innowacyjne rozwiązania dla bardziej zrównoważonej, odpowiedzialnej przyszłości.
+ 9
[więcej w: nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu, castorama koszalin godziny otwarcia, styropian na posadzki ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama koszalin godziny otwarcia nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu styropian na posadzki