Skip to content

Nowoczesna architektura : Diller Scofidio + Renfro przedstawia nowy budynek medyczny Uniwersytetu Columbia

2 lata ago

615 words

Widok z zewnątrz na południe – dzięki uprzejmości CUMC Columbia University był na czele edukacji medycznej od ponad dwóch stuleci, ponieważ była to pierwsza szkoła medyczna w Stanach Zjednoczonych, która przyznała tytuł doktora w 1770 roku.
Teraz, Columbia University Medical Center ( CUMC) ogłosił plany nowego, nowoczesnego budynku edukacji medycznej i absolwentów, który odzwierciedla to, w jaki sposób wierzy, że medycyna jest i powinna być nauczana, uczona i praktykowana w XXI wieku.
Ten czteropiętrowy obiekt, mieszczący się w kampusie CUMC w społeczności Washington Heights na północnym Manhattanie, ma na celu uzyskanie certyfikatu LEED Gold i włączenie zaawansowanych technologicznie klas, przestrzeni współpracy i nowoczesnego centrum symulacji.
Projekt jest prowadzony przez Dillera Scofidio + Renfro we współpracy z Genslerem jako architektem wykonawczym.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej informacji! + 11.
Nowy budynek edukacji medycznej i studiów podyplomowych będzie społeczną i akademicką kotwicą kampusu CUMC.
powiedziała Elizabeth Diller, dyrektor naczelny projektu Diller Scofidio + Renfro.
Przestrzenie do edukacji i towarzysko są ze sobą powiązane, aby zachęcić nowe formy wspólnego uczenia się wśród studentów i wykładowców.
Wpis na trybunę – dzięki uprzejmości CUMC Obiekt stworzy wspólnotę studentów i placówek ze wszystkich czterech szkół CUMC (P & S, pielęgniarstwo, medycyna dentystyczna i szkoła zdrowia publicznego Mailman), a także wydziałów biomedycznych Graduate School of Arts and Sciences .
Integracja mieszanego programu nauczania i nacisk na kształcenie zespołowe znajduje odzwierciedlenie w całym budynku.
Projekt splata razem obszary do nauki i inne działania, które są ważne w budynku uniwersyteckim XXI wieku.
Posiada sale szkolne z technologią; nowoczesne centrum symulacji medycznych, które będzie replikować kliniki, sale operacyjne i inne rzeczywiste środowiska medyczne; innowacyjne udogodnienia do nauki zarówno dla współpracy, jak i spokojnego studiowania; audytorium i obszary wydarzeń ze zintegrowaną technologią; scentralizowane usługi wsparcia dla studentów; Salony studenckie i kawiarnie; i wiele miejsc na zewnątrz, w tym taras z widokiem na rzekę Hudson.
Lobby – dzięki uprzejmości CUMC The.
Study Cascade.
to jest główna strategia projektowania budynku.
sieć przestrzeni społecznych i studyjnych rozmieszczonych na ponadgabarytowych lądowiskach wzdłuż skomplikowanego 14-stopniowego schodów.
Study Cascade tworzy pojedynczą, wzajemnie połączoną przestrzeń wysokości budynku, rozciągającą się od holu na parterze do górnej części budynku i sprzyjając współpracy, zespołowi uczenia się i nauczania.
Kaskada naukowa.
wnętrza są uzupełniane przez rozproszoną sieć wychodzących na południe pokoi.
oraz tarasy pokryte płytami cementowymi i drewnem.
Podczas Kaskady nauki .
stanowi strategię organizacyjną dla wnętrza budynku, jest także miejskim gestem, który ze szklaną fasadą ma stać się wizualnym punktem orientacyjnym na północnym krańcu kampusu medycznego Uniwersytetu Columbia.
W północnej ścianie budynku znajdują się sale lekcyjne, symulacja kliniczna oraz administracja i wsparcie.
Elevated Cafe – dzięki uprzejmości CUMC Ten przełomowy budynek ma powstać na początku 2013 r.
I przekreślić panoramę Manhattanu po zakończeniu w połowie 2017 r.
Cafe – dzięki uprzejmości CUMC – nowy budynek zapewnia ulepszone obiekty edukacyjne, które odzwierciedlają prestiż jednej z czołowych szkół medycznych na świecie.
Zarówno budynek, jak i nowo stworzona zielona przestrzeń, która go otoczy, ożywi nasz kampus w sposób, który przyniesie korzyści zarówno naszemu centrum medycznemu, jak i całej społeczności .
powiedział Lee Goldman, MD, dziekan wydziału nauk medycznych i medycyny w CUMC i wiceprezes wykonawczy ds.
zdrowia i nauk biomedycznych na Uniwersytecie Columbia.
Wpis audytorium – dzięki uprzejmości CUMC
[przypisy: skała o budowie warstwowej, nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu, pręty zbrojeniowe waga ]

Powiązane tematy z artykułem: nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu pręty zbrojeniowe waga skała o budowie warstwowej