Skip to content

Magazyn architektoniczny : będzie bruder + PARTNERS Dzielenie się na dwoje

2 lata ago

348 words

Biblioteka Agave / będzie bruder + PARTNERZY.
Bill Timmerman Od dzisiaj jedna z najbardziej znanych firm architektonicznych w Arizonie nie będzie już więcej brukowa + PARTNERZY.
Po udanej 17-letniej historii, praktyka została podzielona na dwie niezależne firmy o zróżnicowanej ofercie architektonicznej ze względu na naturalną ewolucję indywidualnych i zbiorowych celów związanych z wielkością firmy, metodologią projektowania i zarządzaniem.
Wspólnie szanowana na całym świecie firma stworzyła przełomowe budynki w całym stanie, w tym projekty takie jak Burton Barr Library i Agave Library.
A teraz każdy będzie jeździł na różne sposoby, ponieważ firma podzieliła się na Will Bruder Architects i WORKSBUREAU.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej o każdej firmie.
Założyciel firmy Will Bruder, AIA, poprowadzi Will Bruder Architekci z nowych biur w budynku NCG, 4200 North Central Ave.
w Phoenix.
BĘDZIE BRUDER ARCHITECTS rozszerzy praktyczne podejście o ponad 30-letnią karierę Brudera jako architekta i pedagoga zajmującego się tworzeniem unikalnie współczesnych środowisk architektonicznych w celebracji ludzi i miejsca.
Prace firmy będą obejmowały budynki mieszkalne, republiki, budynki obywatelskie / kulturalne / edukacyjne, a także miejskie projekty in-fill, master-planning i wnętrza mieszane, z naciskiem na to, aby miasta były bardziej znośne.
Dotychczasowa praktyka Will Bruder + Partners zmieni nazwę na WORKSBUREAU pod kierunkiem Roba Gasparda AIA, Richarda Jensena AIA i Bena Nesbeitta.
WORKSBUREAU pozostanie w obecnym miejscu na 2524 N 24th Street w Phoenix, koncentrując się na rozszerzeniu dynamicznego podejścia do współpracy poprzez szeroki zakres usług architektonicznych dla różnorodnych projektów regionalnych, krajowych i międzynarodowych.
Znany z innowacji dzięki procesowi przemyślanego dociekania, firma będzie nadal rozwijać celowe i sugestywne wkłady w tkankę miejską.
.
Naszym wspólnym celem podczas tego procesu było zapewnienie płynnego przejścia, umożliwiającego każdej firmie poruszanie się, niezależnie i polubownie, w kierunku przyszłego sukcesu.
Jesteśmy pewni, że osiągnęliśmy ten cel ., powiedział Bruder.
za pośrednictwem Will Bruder Architects i WORKSBUREAU
[przypisy: skała o budowie warstwowej mazury, skała o budowie warstwowej, hydroizolacja tarasu ]

Powiązane tematy z artykułem: hydroizolacja tarasu skała metamorficzna skała o budowie warstwowej