Skip to content

Nowoczesna architektura : 2012 Odbiorcy pomocy w przypadku katastrof

2 lata ago

451 words

Architektura dla ludzkości pomaga Haiti.
NY Daily News Amerykański Instytut Architektów (AIA) i Architecture for Humanity poinformowały o pięciu beneficjentach dotacji na wypadek katastrofy w 2012 roku.
Nagrody o łącznej wartości 10.000 USD pomogą każdej grupie zrealizować lokalny projekt gotowości w drugiej połowie roku.
Program dotacji na wypadek katastrofy jest częścią programu na rzecz odporności na awarie i odbudowy, który koordynuje organizacje.
rzecznictwo, edukacja i szkolenia, aby pomóc architektom w skutecznym wkładzie do społeczności przygotowujących się do reagowania i odbudowy po katastrofach.
Odbiorcami dotacji na rok 2012 są: Architektura dla ludzkości Rozdział DC – projekt reakcji na katastrofy.
Projekt ma na celu zaangażowanie architektów DC w przygotowanie schronisk dla dzielnicy, pomoc w ocenie szkód po katastrofie oraz umożliwienie architektom pełnienia roli liderów we wszystkich społecznościach stolicy naszego narodu.
Ma również na celu zaangażowanie architektów DC w dokumentowanie i wyciąganie wniosków z poprzednich katastrof.
Gotowość i reagowanie na katastrofę stanu gotowości w Waszyngtonie: Nowa ustawa o wzajemnej pomocy wzajemnej w stanie pozwala architektom, inżynierom i urzędnikom kodeksowym na odbycie szkoleń i zintegrowanie ich z zarządzaniem kryzysowym, ale wiele szczegółów jeszcze nie zostało ustalonych.
DPR będzie popierać, kształcić i szkolić specjalistów od projektowania, aby pomóc we wdrażaniu nowego prawa i przygotować społeczności na katastrofę.
Szkolenia z oceny bezpieczeństwa NYC: We współpracy z AIANY i NYC Office of Emergency Management (OEM), Architecture for Humanity NY (AFHny) opracuje sieć reagowania na katastrofy i zaoferuje okresowe szkolenia w ramach programu oceny bezpieczeństwa po katastrofie (SAP).
Sieć koordynacji pomocy w przypadku klęsk żywiołowych w stanie Maryland .: AIA Baltimore, we współpracy z rozdziałem Architektura dla ludzkości w Baltimore , planuje utworzenie aktywnego programu pomocy w przypadku katastrof w stanie Maryland.
Grupa ta będzie współpracować między państwowymi agencjami zarządzania kryzysowego, AIA i innymi specjalistami zajmującymi się zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi w regionie, aby opracować plany i programy dotyczące gotowości na wypadek klęsk żywiołowych i odbudowy.
Illinois Architekci.
Emergency Management / Disaster Response Workshop:.
Warsztaty będą prowadzone przez kluczowych liderów AIA i Architecture for Humanity, aby opracować specyficzny dla branży kompleksowy plan reagowania na katastrofy w całym stanie, działający razem z urzędnikami zarządzania kryzysowego.
Ponadto, opracuj zestaw narzędzi po zakończeniu warsztatów dla edukacji naszych członków w roli architekta w zarządzaniu kryzysowym w Illinois.
Więcej informacji będzie wkrótce dostępnych na stronie internetowej Programu Reagowania na awarie i odbudowę systemu, ArchitectsRebuild.org.
przez AIA
[patrz też: skały metamorficzne, cyklinowanie podłogi cena, skaly metamorficzne ]

Powiązane tematy z artykułem: cyklinowanie podłogi cena skaly metamorficzne skały metamorficzne