Skip to content

Nowoczesna architektura : Assembly One Pavilion / Yale School of Architecture Students

2 lata ago

369 words

Chris Morgan Photography The Yale.
Assembly One.
pawilon jest młodszą, mniejszą, bardziej beztroską siostrą projektu budowlanego Yale.
40-letnia tradycja, w której studenci pierwszego roku projektują i budują dom.
Jest to produkt seminarium i pracowni projektowej, w którym studenci koncentrowali się na alternatywnych sposobach łączenia się współczesnych budynków i potencjalnych efektów architektonicznych, jakie mogą zaoferować techniki obliczeniowe i materiałowe.
The.
Assembly One.
pawilon został zaprojektowany jako centrum informacyjne dla letniego Międzynarodowego Festiwalu Sztuki i Idei w New Haven i dlatego został opracowany z myślą o następujących cechach: dynamice, przejrzystości wizualnej i gęstości obrazu.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej! + 11 Dynamizm: Struktura nadaje się do festiwalu performance.
solidny i masywny pod jednym kątem, lekki i prawie całkowicie porowaty od drugiego, na przemian ukrywa się i odkrywa jego zawartość.
.
Fotograficzna fotografia Chris Morgan Przejrzystość: zbudowana z cienkich blach aluminiowych, pawilon otwiera się z dwóch stron dla zapewnienia wentylacji i bezpieczeństwa, koncentrując się na głównej scenie festiwalu.
Wizualna gęstość: ponad 1000 paneli tworzy zmieniające się efekty odbicia i koloru, gdy zwiedzający przemieszczają się wokół pawilonu, tworząc mniej ponadczasowego wizerunku schronienia niż niestabilne, wciągające serce festiwalu.
.
Traktowaliśmy założenia cyfrowej fabrykacji jako podstawowe założenia.
nasza zdolność do wydajnego wytwarzania zmiennych i unikalnych komponentów oraz kulturowych implikacji wyjścia poza standardową produkcję.
Ale mniej zajmowaliśmy się wyjątkowością obiektów, które stworzyliśmy, niż nowymi rodzajami ekspresji tektonicznej, na które pozwalali.
Pawilon Festiwalowy został zaprojektowany i zbudowany przez studentów Yale School of Architecture.
Założyciele projektu: David Bench, Zac Heaps, Jacqueline Ho, Eric Zahn Kierownicy projektu: Jacqueline Ho, Amy Mielke Projekt i wykonanie: John Taylor Bachman, Nicholas Hunt, Seema Kairam, John Lacy, Veer Nanavatty Projekt: Rob Bundy, Raven Hardison, Matt Hettler Wydział doradca: Brennan Buck Asystent: Teoman Ayas Konsultant: Matthew Clark z Arup w Nowym Jorku.
Fotografia Chris Morgan Hojne wsparcie zapewnił Assa Abloy, absolwent Yale i Student Senatu oraz Yale School of Architecture.
Pawilon jest widoczny na New Haven Green do końca czerwca.
.
Chris Morgan Photography
[więcej w: skaly metamorficzne, nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu, castorama koszalin godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama koszalin godziny otwarcia nasady kominowe zabezpieczające przed odwróceniem ciągu skaly metamorficzne